Ukázky našich prací

Slova hovoří za nás. Inspirujte se názvy, které jsme vytvářeli pro naše spokojené klienty.

OAZO

Tento název jsme vytvořili pro centrum odvykání kouření. Motiv oázy, uvolnění a pohody je z názvu patrný. Pro klienta jsme následně vytvořili i velmi působivé logo.

Latinské slovo VIA znamená 'cesta'. Na životní cestě být fit vás bude provádět FITVIA - sportovní program pro všechny věkové kategorie. Opět jsme následně dělali logo i web.

FitVia

INTEDA

Společnost INTEDA je specialista na komerční interiéry od návrhu až po samotnou realizaci. Klientovi jsme pomáhali s vytvořením celé vizuální identity značky.

ESTILO je make-up & hair design studio. Oběma klientkám jsme kromě názvu pomohli vytvořit logo a prvky jednotné vizuální identity.

Estilo

SUPORTA

SUPORTA posyktuje kompletní služby a produkty v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. I zde jsme pomáhali s tvorbou loga a webdesignu.

Sloučením latinského 'vis' - síla a českého pen-peníze vznikl působivý název VISPEN - síla peněz. Jedná se o osobní finanční poradenství. Opět jsme tvořili i velmi pěkné logo zde »

VISPEN

ALVATON

V názvu pro elektroinstalační služby jsme se inspirovali panem Edisonem, resp. jeho prostředním jménem Alva. Pro společnost ALVATON jsme vytvářeli logo i jednoduché webovky.

Společnost vyrábějící a distribující profesionální zavlažovací systémy nás požádala o tvorbu názvu. Kromě skvělého názvu RAINWORKS jsme jim dodali i profesionální logo.

RainWorks

TeamTime

Teambuildingová cestovní agentura TEAMTIME nabízí kromě teambuildingových akcí i firemní eventy. A my jsme jim kromě názvu vytvořili i svěží logo.

Náš nejkreativnější název patří obchůdku s praktickými pomůckami pro seniory Pan Skleróza. Jako obvykle nám klient dal důvěru i pro tvorbu loga.

Pan Skleróza

ProAgilis

Fyzioterapeutické zařízení pomáhá lidem k lepšímu pohybu a čilosti - být agilnější. Proto jsme pro tento projekt navrhli odborně a seriozně znějící název ProAgilis.

Expert na autolaky nás oslovil s požadavkem na tvorbu nového názvu firmy. Vytvořili jsme originální název CARSUIT. Oblečte své auto do nové barvy!

CarSuit

DETALON

Společnost DETALON se zabýva stavebními detaily a doplňky. Kromě názvu jsme pro společnost vytvářeli i stylové logo a manuál vizuální identity.

Chcete také kvalitní název?